Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Manager vinzari

Data publicarii : 21/09/2017
Data expirarii : 20/03/2018
Categoria: Constructii/Imobiliare
Locatie: Cahul
Salariu (Min/Max): 5000 / 9000 LEU MD
JobRef: CO-12596
DESCRIERE OFERTA
Responsabilitati:

• Stabilirea, dezvoltarea şi mentinerea relaţiilor cu clienţii;
• Promovarea serviciilor companiei;

CERINTE FATA DE CANDIDAT
Cerinţe faţă de candidat:
Se anunta post vacant de Manager Relatii Clienti / Vanzari pentru compania care este producatoare de tigla metalica,accesorii. Printre clientii companiei sunt fabrici si companii mari si foarte mari,persoane fizice.
Responsabilitatile de baza:
- Consultarea clientului final si Vanzarea ulterioara a produselor adaptate clientului
- Urmarirea si atragerea permanenta de noi clienti
- Stabilirea si dezvoltarea relatiei profesioniste cu clientii companiei
• Experienţă cu volume mari de vînzări
• Personă puternică orientată către vînzări şi client,
• Cunoaşterea limbilor română, rusă;
• Abilităţi excelente de comunicare şi negociere;
• Competenţe excelente de lucru în echipa;

BENIFICII SI BONUSURI OFERITE
Facilitati:

- Posibilitate de avansare in profesie
- Nivel de salarizare inalt
- Pachetul social
- Salariu motivant + %;
- 7000-11000 de lei. Dvs puteti castiga mai mult, nu exista o limita de salariu.
- Telefonie celulara corporative

Dacă profilul şi aspiraţiile d-stră corespund descrierii rugăm să transmită CV-urile cu fotografia inclusa, la adresa de e-mail: cv.kasteel@mail.ru
Tel:068680037
Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Date de contact ale companiei
Tel: 068680032

© Copyright 2017, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке