Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Manager vinzari locale

Data publicarii : 29/08/2018
Data expirarii : 19/10/2018
Categoria: Vanzari
Locatie: Chisinau
Salariu (Min/Max): -
JobRef: VA-14587
DESCRIERE OFERTA
 Experiență în domeniul vînzărilor bunurilor de larg consum, preferabil băuturi alcoolice
 Experiență în domeniu minimă de 3 ani
 Cunoștințe în Microsoft Office
 Calități interpersonale: cunoștințe în negocieri și prezentări, comunicativitate, abilitatea de a lucra în termeni de timp limitați, responsabilitate, motivație consantă, contribuție cu idei noi în cadrul echipei de Vînzări și Marketing
 Cunoștințe lingvistice: Româna, Rusa, Engleza (opțional,dar preferabil)

CERINTE FATA DE CANDIDAT
Responsabilitati:
 Dezvoltarea rețelei de distribuție pe piața locală și realizarea obiectivelor lunare si anuale de vânzări și distribuție
 Implementarea locala in piața a activităților promoționale si proiectelor de vânzări
 Culegerea de informații cu privire la activitatea concurenței (produse, prețuri, strategii vânzare) si informarea companiei despre acestea.
 Identificarea oportunităților în ceea ce privește potențialul pieței locale.
 Informarea superiorul ierarhic cu privire la problemele clienților.
 Dezvoltarea potențialului de vânzări și a canalului de distribuție in cadrul pieței locale
 Menținerea și dezvoltarea încrederii clienților asigurând o bună cooperare cu aceștia.
 Surclasarea competitorilor în termeni de calitate a serviciilor oferite clienților.
 Îndeplinirea obiectivelor de vânzări alocate lunar pe piața locală.
 Monitorizarea și analiza activităților în domeniul Retail și HoReCa

Date de contact ale companiei
Tel: 022245252 , Fax: 022228153

© Copyright 2018, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке