Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Specialist marketing

Data publicarii : 05/09/2018
Data expirarii : 04/03/2019
Categoria: Marketing
Locatie: Chisinau
Salariu (Min/Max): -
JobRef: MR-14603
DESCRIERE OFERTA
Ești o persoană creativă și pasionată de domeniul Marketing, îți plac provocările și te adaptezi ușor unui mediu nou? Atunci aplică la postul vacant de : Specialist marketing
Responsabilități:
- Elaborarea articolelor informative și publicitare pentru pagina web, rețelelor de socializare, presă, tipar;
- Organizarea evenimentelor și acțiunilor de promovare, atragere a noilor clienți;
- Cooperarea cu agențiile de publicitate;
- Analizarea ofertelor publicitare.

CERINTE FATA DE CANDIDAT
- Studii superioare în domeniul marketing,comunicare;
- Experiență pe o poziție similara de minim 2 ani;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română,rusă și engleză;
- Cunoștințe grafice ( Photoshop/ Illustrator);
- Aptitudini de comunicare deosebite;

BENIFICII SI BONUSURI OFERITE
Compania Oferă:
- Pachet social deplin;
- Opurtunitatea de a lucra într-un mediu dinamic alături de o echipă tânără și competentă.

Date de contact ale companiei
Tel: 060181463

© Copyright 2018, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке